قطعی شدن برگزاری الکترونیک انتخابات نهمین دوره هیأت‌مدیره نظام مهندسی؛ محمودزاده: ادارات کل برای صیانت از آرا تلاش کنند

معاون وزیر راه‌وشهرسازی با صدور بخشنامه‌ای خطاب به ادارات کل راه‌وشهرسازی سراسر کشور برگزاری الکترونیک نهمین دوره انتخابات هیأت‌مدیره را ابلاغ کرد.

به گزارش روابط‌عمومی نظام‌مهندسی تهران، با اعلام وزارت راه‌وشهرسازی انتخابات نُهمین دوره هیأت‌مدیره سازمان‌های نظام‌مهندسی ساختمان سراسر کشور به‌صورت برخط و الکترونیکی برگزار خواهد شد.

مهندس محمودزاده معاون وزیر راه‌وشهرسازی ظهر امروز با صدور بخشنامه‌ای خطاب به مدیران کل راه‌وشهرسازی سراسر کشور رسماً الکترونیکی شدن برگزاری انتخابات را اعلام کرد.

وی در این نامه «کاهش هزینه‌های برگزاری انتخابات»، «مراعات حداکثری پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی» و «ترغیب جامعه مهندسی برای حضور حداکثری» از دلایل الکترونیکی شدن ذکر کرده است.

معاون وزیر در این بخشنامه هم‌چنین از همه مراکز فناوری اطلاعات ادارات کل استان‌های سراسر کشور درخواست کرده تا حداکثر همراهی و هماهنگی را با وزارت‌خانه در این راستا داشته باشند.

محمودزاده در همین بخشنامه این دست هماهنگی‌ها و اخذ تضامین کافی از شرکت پیمانکار برگزاری انتخابات الکترونیک را جهت مراقبت از سلامت و صیانت از آرای جامعه مهندسی ضروری دانسته است.

وی در خاتمه هم‌چنین از هیأت اجرایی و دستگاه نظارت بر انتخابات استان‌های مختلف خواسته تا برای آشنایی با فرایند برگزاری انتخابات به‌صورت برخط و بروزرسانی اطلاعات اعضا، اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام دهند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *