چرا از سایت مهندس یاب استفاده کنیم (مزایای سایت مهندس یاب)

بازسازی منزل

در حال حاضر سایتهای زیادی برای ارائه خدمات در زمینه های مختلف وجود دارد. اگر به دنبال کالای خاصی هستید، سایتهایی مثل دیوار، شیپور و غیره وجود دارد. مزیت این سایتها این است که همه نوع محصول و خدماتی در این سایتها یافت می شود. ولی گاهی همین مزیت می تواند عیب باشد. وقتی شما در جستجوی خدماتی در حوزه ای خاص و تخصصی هستید، با بازخوردهای بی تناسبی در این سایتها روبرو می شوید. سایت مهندس یاب با داشتن رویکردی تخصصی و حرفه ای، تمرکز خود را بر حوزۀ مهندسی آورده است. از مزایای سایت مهندس یاب این است که تمامی رشته های مهندسی مربوطه، از جمله عمران، معماری، برق و مکانیک پوشش داده می شود.

اگر به دنبال خدمات خاصی از جمله کاریابی، پیدا کردن افراد، یافتن اکیپهای تخصصی و غیره هستید، می توانید به راحتی موضوع مورد نظر خود را پیدا کنید. در این مطلب قصد داریم با مزایای سایت مهندس یاب آشنا شویم.

مهندس یاب چگونه به شما کمک می کند که بدون واسطه شرکت مهندسی جهت رتبه بندی پیدا کنید؟

مهندسان معمولاً با شرکتهای مهندسی همکاری کرده و در ارتقای رتبه بندی آنها شریک می شوند. در این میان، برخی افراد به صورت واسطه و دلال عمل می کنند. این دلالها برای معرفی شرکتهای مهندسی به مهندسین وارد عمل می شوند. از همین رو، مهندسین با میانجیگری این واسطه ها با شرکتهای مهندسی همکاری می کنند. این مسئله باعث مشکلاتی از قبیل عدم شفافیت می شوند. سایت مهندس یاب با سیستم جدید و خلاق خود، در صدد است که این معضل را حل کند. با استفاده از پلتفورمهای تماس ویدیویی و نرم افزارهایی مثل اسکایپ و غیره، بستری برای مصاحبه از راه دور انجام می شود. این مصاحبه به طور مستقیم بین مهندسان و شرکتها انجام می شود. و بدین صورت، حضور دلال و واسطه از این چرخه حذف می شود. با این روال، مهندس انتخاب دارد که اطلاعات تماسش از جمله شمارۀ تلفنش دست کارفرما بیفتد یا نه.

در گذشته، وقتی اطلاعات تماس دست این افراد واسطه می افتاد، تماسهای غیرضروری زیادی گریبانگیر مهندسان می شد، و موجب آزردگی آنها می شد. حال، با ارتباط مستقیم بین کارفرما و مهندس، این معضل حل می شود. معضل دیگری که گریبانگیر مهندسان عزیز بوده، نداشتن اطلاعات در مورد شرکتهای حقوقی مهندسی ای است که واجد اعتبار باشند. و مهندس بتواند با طیب خاطر مدرک خود را برای رتبه بندی بدانها بسپارد. چگونه این معضل را رسیدگی کنیم؟

مهندس جوان

 

چگونه مهندسان می توانند شرکت  معتبری برای واگذاری مدرک خود جهت رتبه بندی پیدا کنند؟

بسیاری از شرکتها مدرک مهندسان را برای ارتقای رتبه بندی خود نیاز دارند. از سوی دیگر، مهندسین نمی دانند که به کدام شرکت اعتماد کنند. سایت مهندس یاب با ارائۀ درجه بندی ای از اعتبار این شرکتها، کمک می کند که مهندسان بتوانند بدون واسطه، شرکت مورد نظر و مورد اعتماد خود را انتخاب کنند. سایت مهندس یاب درجه بندی ای از اعتبار شرکتها ارائه می کند. بدین شکل، افراد می توانند با طیب خاطر بیشتری به همکاری و تعامل با این شرکتها وارد عمل شوند.

چگونه سایت مهندس یاب از حریم خصوصی شما محافظت می کند؟

همانطور که گفته شد، افراد واسطه ای وجود دارند، که کار معرفی مهندسان به کارفرماها جهت کارهای رتبه بندی را انجام می دهند. بعضی مواقع، مهندسان مایل نیستند که اطلاعات تماس آنها دست این افراد واسط قرار بگیرد. زیرا این افراد به نحوی نامناسب از این اطلاعات تماس استفاده می کنند. مثلاً، با تماسهای مکرر و غیرضروری خود موجبات آزردگی افراد را باعث می شوند. با ارائۀ بستری که اطلاعات تماس شما حتی برای کارفرما هم می تواند مخفی بماند، یکی از مزایای سایت مهندس یاب این است که در حفظ اطلاعات تماس شما گام بزرگ بر می دارد. با وجود پلتفرمهای مصاحبه غیرحضوری می توانید مطمئن باشید که فقط در صورت تمایل شما، اطلاعات تماس شما منتشر می گردد.

سهولت کاربری در سامانۀ مهندس یاب یکی دیگر از مزایای سایت مهندسیاب

یکی از نوآوریهای جالب سامانۀ مهندس یاب، رهایی آن از موضوع نام کاربری است. حساب کاربری که معمولاً متشکل از نام کاربری و گذرواژه است، این بار به شمارۀ تلفن همراه شما و گذرواژه وابسته است. دیگر مشکلی برای به خاطر سپردن یا فراموشی اطلاعات حساب کاربری وجود ندارد. نام کاربری شما همان شمارۀ تلفن همراه شما خواهد بود. و اگر رمز خود را فراموش کردید، با سامانۀ پیامکی، فوراً رمز موفتی برای شما ارسال می شود. با توجه به اینکه شمارۀ تلفن همراه شما مشخصه ای یکتا است، تمام مشخصات دیگر شما از قبیل نام یا اطلاعات دیگر شما که به سایت سپرده اید، با ورود شما به سایت دوباره احضار می شود.

مزیت دیگر این روش این است که اخبارهای مهم مورد نظر شما، به صورت پیامک برای شما ارسال می گردد.

کلاه ایمنی

 

مزایای سایت مهندسیاب: آموزش در سایت مهندس یاب

سایت مهندس یاب فقط به ارتباط دادن مهندسین و شرکتها برای کاریابی و رتبه بندی بسنده نمی کند. بلکه قسمتی کامل و سودمند برای آموزش و آگاهی رسانی به مهندسان دارد. این بخش از زیرمجموعه های مختلفی تشکیل شده است. مثلاً برای رشته های مختلف، آموزشهایی با محتوای متنی و تصویر و ویدیو در زمینه ای مختلف وجود دارد. همچنین برای رشتۀ عمران، فیلمهای مستند جذاب و علمی و تکنیکی با زیرنویس فارسی با ترجمه ای فنی ارائه می شود.

همچنین توضیح کامل روال شرکتهای حقوقی نظام مهندسی و نظام فنی اجرائی توضیح داده شده است.

و نیز اخبار و اطلاعیه های جدید در حوزۀ نظام مهندسی و نظام فنی اجرائی ارائه می شود.

با در اختیار داشتن این معلومات مهندسین عزیز می توانند در مراحل مختلف رشد حرفه ای خود، از جملۀ ثبت نام در نظام مهندسی، یا زمان  امتحانات، و غیره قدم بزرگی در راه ترقی خویش بردارند.

با توجه به مزایای سایت مهندس یاب که بحث شد، شما می توانید به عنوان مهندس، با اطمینان خاطر و عملکرد بهتر در حیطۀ شغلی و حرفه ای خود پیشرفت داشته باشید، از آنجا که ثبت نام و کاربری این سایت بسیار سریع و آسان است، و حریم شما در همۀ مراحل به طور کامل حفظ می شود، فرصت را از دست ندهید و فصلی نو در زندگی کاری خود بگشایید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *