برق

موردی پیدا نشد .

استخدام مهندس برق

مهندسین برق که جویا شغل در زمینۀ تأسیسات برق ساختمان هستند معمولاً در عرصه های متفاوتی مهارت دارند. مانند طراحی و نظارت.  در این مطلب سعی می شود روش استخدام مهندس برق از طریق سایت مهندس یاب توضیح داده شود.

مهندس طراح تأسیسات برقی وظایفی به عهده دارد. از جمله تعیین توان مورد نیاز و محل استقرار بارها. شناسایی مراکز تقسیم بار و غیره. و اجرای صحیح مراحل انجام تأسیسات برقی نیازمند نظارت دقیق از سوی مهندس ناظر برق است.

لذا مجموعه مهندسینی که در زمینۀ تأسیسات برقی ساختمان کار می کنند بسیار وسیع و متنوع است.

سایت مهندس یاب یک دایرکتوری یا مجموعه است که متشکل از همه رشته های مهندسی است. کاربران محترم سایت رزومه و مشخصات کاربری (پروفایل) خود را در سایت ثبت می کنند. بنابراین کارفرمایان محترم با مجموعۀ وسیعی از مهندسین تأسیسات برقی ساختمان و مهارتهای متنوع و گسترده روبرو هستند. بنابر این کارفرمایان محترم می توانند بسته به نیاز مهارتی خود، آن مجموعه  از مهندسان که متناسب با نیاز آنها را انتخاب کنند.

استخدام مهندس برق با سابقه محاسبات

مهندسین تأسیسات برقی ساختمان با شناخت خصوصیات فیزیکی و الکترونیکی ای که در جهان هست، این توان را دارند که جهان مصنوع ما را با تجهیزات برقی به جایی مناسبتر بدل کنند. آنها با دانش خود می توانند طراحی و محاسبه مناسبی ارائه دهند. از وظایف مهندس تأسیسات برقی ساختمان می توان به چند مورد اشاره کرد. از قبیل تعیین توان مورد نیاز و محل استقرار بارها. شناسایی مراکز تقسیم بار (تابلوهای تقسیم). تعیین مسیر هادیها و محاسبه طول هر مسیر. تخمین توان مصرفی کل با احتساب ضریب همزمانی و ضریب دیماند. تعیین ظرفیت ژنراتورها و ترانسفورماتورها. با توجه به احتمال رشد با در آینده (مثلاً احتساب رشد 15 تا 30 درصد).

کارفرمایان می توانند مهندسینی که در این زمینه مهارت دارند را به راحتی در بانک اطلاعات سایت مهندس یاب پیدا کنند. سایت مهندس یاب عرصه ای است که کارفرمایان می توانند نیروی مورد نظر خود را پیدا کنند. از طرف دیگر، مهندسینی که واجد این مهارتها هستند و مایل هستند در دنیای هیجان انگیز محاسبه و طراحی تأسیسات برقی ساختمان وارد شوند می توانند از این بستر استفاده کنند.

مهندس ناظر برق

استخدام مهندس برق با سابقۀ نظارت

محاسبه و طراحی تأسیسات برقی ساختمان هرچقدر هم دقیق و مناسب باشد. باز هم مستلزم نظارت جدی از سوی مهندس ناظر برق است. مهندس ناظر برق توانایی هایی دارد که با استفاده از آنها می توان مطمئن شد که تأسیسات برقی ساختمان به نحوی صحیح اجرا شده است. از آن جمله می توان به این موارد اشاره کرد. او باید میزان ساخت و میزان پوشیدگی پی یا دیوارها را مشخص کند. تا برای اجرای ارت، همبندی و لوله گذاری ، کمبود فضا نباشد. او خاک و رطوبت نسبی منطقه را تشخیص می دهد تا ارجای سیستم ارت نظارت شود. لوله گذاری سیمهای برق و مخابرات بررسی شود. البته به جز آنچه ذکر شد موارد بسیار دیگری هست که مهندس ناظر برق توانایی بررسی و نظارت آن را دارد.

نظارت نیز همچون طراحی نیازمند تجربه و دانش و مهارت بسیار است. مهندس یاب بستری است که شامل مجموعۀ وسیعی از مهندسین توانا و ماهر و مجرب است. مهندسینی که مهارت دارند و مشتاق هستند مسیر خود را در زمینۀ مهندسی برق ادامه دهند می توانند مشخصات کاربری خود را در سایت مهندس یاب درج کنند. از سوی دیگر، کارفرمایان و شرکتهای مهندسی که در جستجوی مهندسین مجرب و ماهر در زمینۀ نظارت هستند، می توانند از مجموعۀ سایت مهندس یاب استفاده کنند. لذا سایت مهندس یاب هم برای کارفرما هم برای مهندسین گرامی بستر مناسب برای استخدام مهندس برق است.

یک راهکار ساده برای موفقیت شما

چرا باید از مهندس یاب استفاده کنید ؟!

تمرکز خدمات مهندسی

تمامی مهندسان 7 رشته ساختمان می توانند در این سامانه فعالیت نمایند و این یعنی پلتفرمی برای ارتباط تمامی مهندسان باهم و یا شرکت های مهندسی

آسانی و کارایی

سعی کرده ایم پلتفرم مهندس یاب را بر اساس سادگی و سهولت طراحیکرده و مخاطب را با کوتاه ترین مسیر به مقصودش راهنمایی کنیم

ارزش یابی و رتبه بندی

یکی از خدمات مهندس یاب ارزش یابی و رتبه بندی واقعی شرکت ها و مهندسان بر اساس تجربه کاری ، دانش و سوابق مناسب کاری است که بزودی شاهد آن خواهیم بود

شفافیت و حذف واسطه

شفافیت کاری و حفظ حریم شخصی یکی از اصول این سامانه است و همچنین حذف واسطه های معرفی مهندسان در مهندس یاب حذف شده است.