معماری

موردی پیدا نشد .

 استخدام مهندس معماری با پروانه اشتغال

پروانه اشتغال به کار برای مهندسین معماری جوازی است برای ورود به دنیای هیجان انگیز مهندسی معماری. سایت مهندس یاب برای مهندسین عزیز سکویی فراهم می کند تا از آن بتوانند با شرکتهای مهندسی ارتباط برقرار کرده و رزومه خود را به سمع و نظر آنها بیاورند. مهندسین معماری که پروانه اشتغال به کار نظارت، طراحی یا اجرا دارند این امکان را دارند که رزومه خود را در سایت مهندس یاب ثبت کنند. این مقاله به شما توضیح می دهد که چگونه از طریق سایت مهندس یاب فرایند استخدام مهندس معماری به راحتی انجام می شود.

  1. استخدام مهندس ناظر معماری با پروانه اشتغال

ناظر حقیقی کیست؟

ناظر فردی است که پروانه اشتغال به کار در یکی از رشته های موضوع قانون نظام مهندسی و کنترل را دارد. او بر انجام صحیح کلیه مراحل معماری ساختمان در حیطه صلاحیت درج شده در پروانه نظارتی خود نظارت دارد. شرکت نظارتی با استخدام مهندسین که پایه بالاتری دارند زمینه را فراهم می کنند تا حدود صلاحیت و ظرفیت اشتغال خود را گسترش دهد.  از این رو، مهندسین واجد پروانه به اشتغال نظارت قادر خواهند در امر نظارت به صورت شخصی فعالیت کنند. و نیز در شرکتهای طراحی و نظارت شاغل شوند.

استخدام ناظر

مهندسین دارای پروانه اشتغال به کار نظارت که قصد دارند به عنوان عضو هیئت مدیره یا شاغل استخدام شوند، می توانند پروفایل خود را در سایت مهندس یاب قرار دهند.

  1. استخدام مهندس طراح معماری با پروانه اشتغال

مهندس طراح کیست؟

مهندس حقیقی طراح فردی است که پروانه اشتغال به کار طراحی معماری خود را از وزارت راه و شهرسازی دریافت کرده است. بسته به پایه ای که مهندس حقیقی دارد می تواند گروه ساختمانی مختلفی را طراحی کند.

شرکتهای طراحی و نظارت، با استخدام مهندسینی که پروانه محاسبه دارند و با توجه به بالاتر بودن پایه شاغلان می توانند حدود صلاحیت و ظرفیت اشتغال خود را ارتقا دهند. لذا مهندسین معماری که پروانه طراحی دارند می توانند در این شرکتها جهت طراحی و نظارت معماریی پروژه مشغول به کار شوند.

استخدام طراح

مهندسین معماری که پروانه طراحی دارند و مایلند به عنوان عضو هیئت مدیره یا شاغل استخدام شوند، می توانند با تکمیل مشخصات کاربری خود و ثبت آگهی این فرایند را در مهندس یاب انجام دهند.

  1. استخدام مهندس مجری معماری با پروانه اشتغال

مجری کیست؟

مهندس مجری حقیقی فردی است که پروانه اشتغال به کار اجرای خود را از وزارت راه و شهرسازی اخذ کرده است.

مجری نمایندۀ فنی کارفرما در مورد انجام کلیۀ مراحل معماری ساختمان است. او مسئولیت دارد همه مراحل معماری ساختمان را به دقت و به صورت کامل انجام دهد. یعنی او باید در قبال اجرای همۀ گامهای معماری ساختمان به مهندس ناظر معماری پاسخگو باشد.

حدود صلاحیت مجری حقیقی وابسته به پایه او است. و حدود صلاحیت شرکت مجری نیز وابسته به افراد شاغل در آن است. شرکتهای مجری برای توسعه حدود صلاحیت و ظرفیت اشتغال خود مایل هستند که مهندسین معماری با پروانه اشتغال اجرا را جذب کنند.

استخدام  مجری

مهندسین معماری که پروانه اجرا دارند و قصد دارند به عنوان عضو هیئت مدیره یا شاغل استخدام شوند، می توانند با تکمیل مشخصات کاربری خود و ثبت رزومه یا آگهی خود در مهندس یاب این کار را انجام دهند.

  1. مهندس یاب چگونه به استخدام مهندسین معماری با پروانه اشتغال کمک می کند؟

سایت مهندس یاب تمرکز اصلی خود را بر حیطۀ اشتغال مهندسین قرار داده است. مهندس یاب دایرکتوری ای برای ارتباط دهی بین مهندسین و شرکتها است.

حذف واسطه یکی از مشخصه های مثبت سایت مهندس یاب است. مهندس یاب پلتفرمهای تماس ویدیویی دارد که می تواند به عنوان بستری برای ارتباط دهی مهندسین و شرکتها باشد.

سایت مهندس یاب برای معرفی اعتبار شرکتها درجه بندی ای ارائه می دهد. با این درجه بندی مهندسین می توانند با اطمینان پروانه خود را حقوقی کنند.

سایت مهندس یاب این مزیت را دارد که حریم خصوصی کاربر را تضمین می کند. یعنی اطلاعات تماس کاربر تنها در صورت تمایل وی افشا می شود.

مزیت دیگر سایت مهندس یاب آسانی کاربری آن است. شمارۀ تلفن همراه کاربر، به عنوان حساب کاربری او عمل میکند. شما به راحتی می توانید کار با سایت مهندس یاب را شروع کنید. و پیشرفتی بزرگ در مسیر ترقی خود داشته باشید. هم اکنون رزومه و مشخصات خود را ثبت کنید.

 استخدام مهندس معماری

یک راهکار ساده برای موفقیت شما

چرا باید از مهندس یاب استفاده کنید ؟!

تمرکز خدمات مهندسی

تمامی مهندسان 7 رشته ساختمان می توانند در این سامانه فعالیت نمایند و این یعنی پلتفرمی برای ارتباط تمامی مهندسان باهم و یا شرکت های مهندسی

آسانی و کارایی

سعی کرده ایم پلتفرم مهندس یاب را بر اساس سادگی و سهولت طراحیکرده و مخاطب را با کوتاه ترین مسیر به مقصودش راهنمایی کنیم

ارزش یابی و رتبه بندی

یکی از خدمات مهندس یاب ارزش یابی و رتبه بندی واقعی شرکت ها و مهندسان بر اساس تجربه کاری ، دانش و سوابق مناسب کاری است که بزودی شاهد آن خواهیم بود

شفافیت و حذف واسطه

شفافیت کاری و حفظ حریم شخصی یکی از اصول این سامانه است و همچنین حذف واسطه های معرفی مهندسان در مهندس یاب حذف شده است.