۱٫ هر کاربر مجاز به درج آگهی برای خود است و حق درج آگهی برای دیگران ندارد. در صورت اثبات تداخل اطلاعات مندرج در مهندس یاب و آشکار شدن واقعیت امر برای مهندس یاب، این سایت می تواند نسبت به حذف و محدود نمودن حق دسترسی کاربر اقدام نماید.
۲٫ در صورت اثبات عدم پاسخگویی مناسب از طرف مهندسین یا شرکتها، مهندس یاب مجاز به حذف آگهی است.
۳٫ بابت در اختیار گذاشتن اطلاعات تماس مهندس و یا شرکت، مهندس یاب هیچ دخالتی ندارد و خود مهندس می تواند نسبت به غیرفعال نمودن انتشار آن از پنل کاربری خود اقدام نماید.
۴٫ تمامی پرداختها در مهندس یاب به تومان است. آن را می دانید و خواهید پذیرفت.
۵٫ امکان هرگونه عودت وجه پرداختی در شارژ کیف پول وجود ندارد. این موضوع را می دانید و قبول خواهید نمود.
۶٫ تمامی آگهی ها حداکثر تا ۳۰ روز پس از آخرین بروزرسانی توسط شما معتبر خواهد بود که می تواند با مراجعۀ به پنل کاربری خود نسبت به بروز رسانی و معتبر نمودن آگهی خود اقدام نمایید. در صورت عدم مراجعه ، آگهی بعد از سی روز منقضی می شود.
۷٫ مهندس یاب هیچگونه تعهد و دخالتی بابت قرادادهای فی مابین کاربران ندارد و در صورت متضرر شدن در این گونه موارد هیچ گونه تعهدی بابت پاسخگویی به کاربران نخواهد داشت.
۸٫ مکاتبات کاربران از طریق چت مهندس یاب باید مربوط به آگهی خاص و در خصوص ارائه و یا دریافت کالا و خدمات مورد اشاره باشد و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی مجاز نیست.
۹٫ مواردی از قبیل ارسال پیام و محتواهای غیراخلاقی یا نامربوط به معامله، استفاده از ادبیات غیرمؤدبانه، انجام هرگونه تبلیغات، ارائه اجناس و خدماتی که خلاف شرایط و قوانین هستند و همچنین ارسال پیام‌های انبوه، در صورتی که توسط کاربران گزارش شوند، مورد بررسی قرار گرفته و طبق قوانین مهندس یاب ممکن است منجر به تعلیق یا مسدود شدن دائمی کاربر متخلف شود.
۱۰٫ تعلیق کاربر حالتی است که کاربر براساس گزارش کاربران دیگر درباره تخلف او، به مدت محدودی امکان استفاده از چت مهندس یاب را ندارد. این مدت ممکن است یک، سه، هفت یا سی روز بوده و در صورت تکرار تخلف، این مدت تمدید گردد.
۱۱٫ مسدود شدن کاربر حالتی است که کاربر با توجه به نوع تخلف مشمول جریمه عدم امکان استفاده از چت مهندس یاب بطور کلی خواهد بود.
۱۲٫ لازم است کاربران هنگام باز کردن لینک‌های ارسال شده توسط کاربران دیگر احتیاط لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری‌های اینترنتی قرار نگیرند. مهندس یاب هیچ گونه مسئولیتی در قبال وقوع فیشینگ و کلاهبرداری‌های اینترنتی توسط کاربران ندارد.
۱۳٫ در حال حاضر اگر در مکالمه‌ای هیچ فعالیتی صورت نگیرد، بعد از دوهفته از زمان آخرین فعالیت، مکالمه پاک می‌شود.
۱۴٫ این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی است است و قوانی جمهوری اسلامی ایرانی بر تعبیر، تفسیر ، اجرا و أثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.