کاریابی

موردی پیدا نشد .

کاریابی

رشته های مهندسی می تواند عرصه جذابی برای کار و ترقی فرد در زندگی فردی و اجتماعی خود باشد. حوزه های مختلفی هست که مهندسین می توانند در آن شاغل شوند. در این مقاله سعی می شود توضیح داده شود چگونه توسط سایت مهندس یاب می توانید در حوزۀ مشخص و مورد علاقه خود کاریابی کنید.

کاریابی برای سرپرست کارگاه

سرپرست کارگاه کسی است که در یک پروژه ساختمان بین قسمتهای مختلف هماهنگی به وجود می آورد. او تضمین می کند که روند کار با برنامه زمانی منطبق است. او بر تمام مراحل نظارت فنی کامل دارد. برای هر پروژه ساختمانی وجود سرپرست مجرب ضروری است.

افرادی که مهارت و قابلیت در این زمینه دارند می توانند در این عرصه وارد شوند. سایت مهندس یاب جایی است که مهندسین می توانند رزومه و مشخصات خود را درج کنند. به این صورت کارفرمایان افرادی که مهارت و تجربۀ این کار را دارند پیدا می کنند.

از طرف دیگر، کارفرمایان آگهی های خود را در سایت ثبت می کنند. و مهندسین می توانند با مراجعه به این آگهیها کار مورد نظر خود را پیدا کنند.

کاریابی برای مهندس محاسب

هر شرکت محاسبه و نظارتی برای انجام کارهای محاسباتی خود نیاز به استخدام مهندس محاسب دارند. مهندسین با داشتن قابلیتهای محاسباتی و نرم افزارهای مربوطه می توانند این کار را انجام دهند. همچنین، داشتن پروانه اشتغال به کار محاسبه می تواند به ارتقای پایه شرکتهای محاسبه و نظارت کمک کند.

کاریابی برای مهندس ناظر

شرکتهای مهندسی طراحی و نظارت، نه تنها به مهندس محاسب نیازمندند. بلکه به مهندسین ناظر نیز نیاز دارند. این شرکتها هم برای ارتقای پایه خود هم برای افزایش حدود صلاحیت و ظرفیت اشتغال باید مهندسین ناظر را استخدام کنند. لذا برای مهندسین ناظر که پروانه اشتغال دارند، فرصت کاری خوبی وجود دارد.

انجام هر پروژه ساختمانی ای مستلزم حضور مهندسین ناظر است. تا بتوانند بر کلیۀ مراحل پروژه نظارت داشته باشند. این کار به مهارت کافی نیازمند است.

سایت مهندس یاب یک دایرکتوری بزرگ از مهندسین ناظر و نیز کارفرمایان است. برای همین افرادی که در جستجوی اشتغال هستند به راحتی می توانند کارفرمای مناسب خود را پیدا کنند.

 

کاریابی برای مهندس مجری

هر پروژه مهندسی ای که توسط شرکت مهندسی در حال انجام است، نیازمند مجری مجرب است. شرکتهای مهندسی مجری برای افزایش حدود صلاحیت و ظرفیت اشتغال خود. و نیز برای داشتن نیروهای مجرب برای تکمیل مراحل عملیات ساخت و ساز. به مهندسینی نیاز دارند که پروانه اشتغال به کار در زمینۀ اجرا داشته باشند.

سایت مهندس یاب به عنوان دایرکتوری کاملی از کارفرمایان و مهندسین می تواند شرایطی را فراهم کند که افرادی که مایل به کار به عنوان مهندس مجری هستند کارفرمای مناسب خود را پیدا کنند.

همچنین آگهی های استخدام در سایت وجود دارد. که با آن فرد می تواند کارفرمای مناسب را پیدا کند.

کاریابی برای مهندس دفتر فنی

شرکتهای پیمانکاری برای انجام کارهای متره و برآورد و تهیه صورت جلسه ها و صورت وضعیتها نیازمند به مهندس دفتر فنی مجرب هستند. انجام عملیات مهندس دفتر فنی یک مهارت کامل است و گاهی پرمسئولیت است. بنابراین، یافتن مهندسینی که در این زمینۀ ماهر و مجرب باشند، برای شرکتهای پیمانکاری بسیار ضروری و مهم است.

سایت مهندس یاب هم شراطی را مهیا می کند که کارفرمایان آگهی استخدام خود را ثبت کنند. تا به این صورت، افراد بتوانند کارفرمای مناسب را پیدا کنند.  هم در مجموعۀ بزرگی از کارفرمایان می توانند کارفرمای مناسب را پیدا کنند.

مهندسینی که می خواهند کار پیدا کنند می توانند مشخصات کاربری یا رزومه خود را در دایرکتوری قرار دهند. بدین شکل، کارفرمایان می توانند آنها را پیدا کنند.

سایت مهندس یاب همچنین، شرایط برای محاسبۀ غیرحضوری فراهم می کند. لذا، بسیاری از عملیات محاسبه می تواند از راه دور صورت بگیرد. سایت مهندس یاب دایرکتوری بزرگی از کارفرمایان و مشخصات کاربری و رزومه مهندسین دارد. که بستر خوبی برای ارتباط بین کارفرمایان و مهندسین فراهم می شود.

یک راهکار ساده برای موفقیت شما

چرا باید از مهندس یاب استفاده کنید ؟!

تمرکز خدمات مهندسی

تمامی مهندسان 7 رشته ساختمان می توانند در این سامانه فعالیت نمایند و این یعنی پلتفرمی برای ارتباط تمامی مهندسان باهم و یا شرکت های مهندسی

آسانی و کارایی

سعی کرده ایم پلتفرم مهندس یاب را بر اساس سادگی و سهولت طراحیکرده و مخاطب را با کوتاه ترین مسیر به مقصودش راهنمایی کنیم

ارزش یابی و رتبه بندی

یکی از خدمات مهندس یاب ارزش یابی و رتبه بندی واقعی شرکت ها و مهندسان بر اساس تجربه کاری ، دانش و سوابق مناسب کاری است که بزودی شاهد آن خواهیم بود

شفافیت و حذف واسطه

شفافیت کاری و حفظ حریم شخصی یکی از اصول این سامانه است و همچنین حذف واسطه های معرفی مهندسان در مهندس یاب حذف شده است.