مکانیک

موردی پیدا نشد .

استخدام مهندس مکانیک با پروانه اشتغال

مهندسین مکانیک با پروانه اشتغال می توانند در عرصه های بیشتری فعالیت داشته باشند. سایت مهندس یاب برای مهندسین بستر را فراهم می کند تا بتوانند با شرکتهای مهندسی ارتباط برقرار کرده و شاغل شوند. مهندسین مکانیک که واجد پروانه اشتغال به  کار نظارت، محاسبات و یا اجرا هستند قادر خواهند بود به راحتی رزومه و مشخصات کاربری خود را در سایت مهندس ثبت کنند. این مطلب روش استخدام مهندس مکانیک و مزایای سایت مهندس یاب برای اشتغال را شرح می دهد.

1. استخدام مهندس مکانیک ناظر با پروانه اشتغال

 

ناظر حقیقی کیست؟

ناظر فردی است که پروانه اشتغال به کار در یکی از رشته های موضوع قانون نظام مهندسی و کنترل را دارد. او بر انجام صحیح کلیه مراحل تأسیسات مکانیکی ساختمان در حیطه صلاحیت درج شده در پروانه نظارتی خود نظارت دارد. شرکت نظارتی با استخدام مهندسین که پایه بالاتری دارند راه را برای خود هموار می کند تا حدود صلاحیت و ظرفیت اشتغال خود را توسیع و گسترش دهد. به همین روی، مهندسین واجد پروانه به اشتغال نظارت قادر خواهند بود نه تنها در امر نظارت به صورت شخصی مشغول باشند. بلکه در شرکتهای محاسبات و نظارت شاغل باشند.

استخدام ناظر

مهندسین دارای پروانه اشتغال نظارت که قصد دارند به عنوان عضو هیئت مدیره یا شاغل استخدام شوند، می توانند مشخصات کاربری خود را در سایت مهندس یاب ثبت کنند.

مهندس تأسیسات

2. استخدام مهندس مکانیک محاسب با پروانه اشتغال

مهندس محاسب کیست؟

مهندس حقیقی فردی است که پروانه اشتغال به کار محاسبات مکانیک خود را از وزارت راه و شهرسازی دریافت کرده است. بسته به پایه ای که مهندس حقیقی دارد می تواند گروه ساختمانی مختلفی را طراحی کند.

شرکتهای طراحی و نظارت، با استخدام مهندسینی که پروانه محاسبه دارند و با توجه به بالاتر بودن پایه شاغلان می توانند حدود صلاحیت و ظرفیت اشتغال خود را گسترش و افزایش دهند. لذا مهندسین مکانیک که پروانه محاسبه دارند می توانند در این شرکتها جهت طراحی و محاسبۀ تأسیسات مکانیکی پروژه مشغول به کار شوند.

استخدام محاسب

مهندسین مکانیک که پروانه محاسبات دارند و مایلند به عنوان عضو هیئت مدیره یا شاغل استخدام شوند، می توانند با تکمیل مشخصات کاربری خود و ثبت آگهی این فرایند را در مهندس یاب انجام دهند.

3. استخدام مهندس مکانیک مجری با پروانه اشتغال

مجری کیست؟

مهندس مجری حقیقی فردی است که پروانه اشتغال به کار اجرای خود را از وزارت راه و شهرسازی اخذ کرده است. مجری نمایندۀ فنی کارفرما در مورد به انجام رساندن کلیۀ گامهای اجرایی تأسیسات مکانیکی ساختمان است. او مسئول اجرای همۀ مراحل تأسیسات مکانیکی ساختمان است. یعنی او باید در قبال اجرای کلیه مراحل تأسیسات مکانیکی ساختمانی به ناظر تأسیسات مکانیکی ساختمان پاسخگو باشد.

حدود صلاحیت مجری حقیقی وابسته به پایه او است. و حدود صلاحیت شرکت مجری نیز وابسته به افراد شاغل در آن است. شرکتهای مجری برای توسعه حدود صلاحیت و ظرفیت اشتغال خود مایل هستند که مهندسین مکانیک با پروانه اشتغال اجرا را جذب کنند.

استخدام مهندس مکانیک مجری

مهندسین مکانیک که پروانه اجرا دارند و مایلند به عنوان عضو هیئت مدیره یا شاغل استخدام شوند، می توانند با تکمیل مشخصات کاربری خود و ثبت آگهی این فرایند را در مهندس یاب انجام دهند.

4. مهندس یاب چگونه به استخدام مهندسین مکانیک با پروانه اشتغال کمک می کند؟

تمرکز اصلی سایت مهندس یاب بر حوزۀ اشتغال مهندسین بوده است.

برای امر حقوقی سازی پروانه، برخی افراد به صورت واسطه و دلالان وجود دارند. و همکاری با این دلالان ممکن است مشکلاتی برای مهندسین به وجود بیاورد. یکی از مزایای مهندس یاب این است که برای آشنایی و همکاری با شرکتهای مربوط به حقوقی سازی پروانه نیازی به مراوده با دلالان ندارند. مهندس یاب پلتفرمهای تماس ویدیویی دارد که با آن شرایطی را مهیا می کند که مهندسین بدون واسطه با شرکتهای مورد نظر خود همکاری به لحاظ حقوقی سازی کنند.

سایت مهندس یاب درجه بندی ای ارائه می دهد که معرف اعتبار شرکتها است. یعنی مهندسین می توانند با اطمینان پروانه خود را حقوقی کنند.

از مزایای دیگر سایت مهندس یاب این است که از حریم خصوصی کاربر محافظت می کند. یعنی اطلاعات تماس شما فقط در صورتی که شما مایل باشید که علنی شود، به طرف مقابل افشا می شود.

دیگر ویژگی مثبت سایت مهندس یاب آسانی کاربری آن است. شمارۀ تلفن همراه کاربر، به مثابۀ حاسب کاربری او عمل می کند. کاربر به سهولت می تواند کار با سایت مهندس یاب را شروع کرده و گامی نو در مسیر ترقی خود بردارد. همین اکنون ثبت نام کنید.

استخدام مهندس مکانیک

یک راهکار ساده برای موفقیت شما

چرا باید از مهندس یاب استفاده کنید ؟!

تمرکز خدمات مهندسی

تمامی مهندسان 7 رشته ساختمان می توانند در این سامانه فعالیت نمایند و این یعنی پلتفرمی برای ارتباط تمامی مهندسان باهم و یا شرکت های مهندسی

آسانی و کارایی

سعی کرده ایم پلتفرم مهندس یاب را بر اساس سادگی و سهولت طراحیکرده و مخاطب را با کوتاه ترین مسیر به مقصودش راهنمایی کنیم

ارزش یابی و رتبه بندی

یکی از خدمات مهندس یاب ارزش یابی و رتبه بندی واقعی شرکت ها و مهندسان بر اساس تجربه کاری ، دانش و سوابق مناسب کاری است که بزودی شاهد آن خواهیم بود

شفافیت و حذف واسطه

شفافیت کاری و حفظ حریم شخصی یکی از اصول این سامانه است و همچنین حذف واسطه های معرفی مهندسان در مهندس یاب حذف شده است.